easy offline web page building software download

Komputer lub laptop nie włącza się?

Komputer nie chce się uruchomić - to jeden z częstych problemów występujący zarówno w pececie jak i laptopie. Naprawimy potencjalne przyczyny i skutki tego stanu, abyś mógł  sprawnie korzystać z komputera.
Komputery ulegają różnym awariom. Najczęściej spotykane to:
-samoczynne zawieszanie się
-resetowanie systemu
-niebieskie ekrany
-brak możliwości włączenia peceta lub laptopa. O ile w działającym systemie można uruchamiać różne programy diagnostyczne, które mogą pomóc w wykryciu usterki, o tyle przy braku jakichkolwiek oznak życia diagnostyka i naprawa usterek wygląda zupełnie inaczej. Należy zacząć od najbardziej oczywistej rzeczy – od sprawdzenia zasilania.Naprawa Komputerów Płońsk

Problem z systemem lub grami?

Czynników uniemożliwiających prawidłowy rozruch komputera lub oprogramowania jest bardzo wiele. Użytkownicy dysponujący podstawową wiedzą informatyczną mogą poradzić sobie tylko z drobnymi problemami. Wejście na rynek nowej wersji Windows 10 optymalizuje korzystanie z komputerów ale, także rodzą się problemy związane z prawidłową konfiguracją i optymalizacją systemu. Nie wszystkie kłopoty z komputerem lub laptopem związane są z wadliwie działającym systemem lub oprogramowaniem. Przyczyną mogą być żle dobrane podzespoły lub uszkodzenia fizyczne. Jesteśmy aby Państwu pomóc we wszystkich problemach związanych z komputerem laptopem lub urządzeniem peryferyjnym.

Naprawa Komputerów Płońsk

Masz wirusy?

Obecnie Internet jest tak powszechny jak energia elektryczna. Korzystanie z sieci na komputerze, telefonie lub laptopie jest proste, ale nie brakuje ludzi, którzy chcą nam to utrudnić. Wykradają nasze dane, blokują dostep do plików i wciskają zbędne reklamy. Często nawet doświadczony użytkownik może nie zorientować się, że jego komputer został zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Rodzaje złośliwego oprogramowania:
-Wirusy,Robaki, Trojany, Backdoor
-Programy szpiegujące (ang. Spyware)
-scumware, stealware/parasiteware adware
-Hijacker Browser Helper Object
-Exploit, Rootkit, Keylogger
Oznaki infekcji:
-nagłe wyświetlenie wiadomości lub obrazów,
-pojawianie się losowo wybranych dźwięków lub muzyki,
-tajemnicze otwieranie lub zamykanie napędów CD-ROM,
-nagłe uruchamianie programów na komputerze,
-powiadomienie zapory ogniowej o podjęciu przez niektóre aplikacje prób połączenia się z Internetem bez inicjowania tej czynności przez użytkownika.

Naprawa Komputerów Płońsk

Utraciłeś ważne dane?

Najczęstszym pytaniem, jakie słyszy się, kiedy ktoś przychodzi z zepsutym sprzętem do serwisu, jest:
Czy da się odzyskać dane?
Jasne, że się da!
Pod warunkiem, że dysk nie jest uszkodzony.
Nawet jeśli laptop nie włącza się i wydaje Ci się, że nie można go już naprawiać, to i tak dane z Twojego dysku da się odzyskać. Można je skopiować na innego laptopa, na dysk zewnętrzny, można też kupić sobie kieszonkę USB i mieć taki przenośny dysk. 

Naprawa Komputerów Płońsk

Instytucjom i klientom indywidualnym proponuję zawarcie stałej umowy serwisowej gwarantującej sprawne działanie komputerów i systemów komputerowych w Państwa Firmie lub domu.